Lisyantus buketi Beyaz

Ürün Kodu: mr124

Benzer Ürünler

06 Aralık
Bugün
07 Aralık
Yarın
08 Aralık
Perşembe

Takvim

alarm Saat 17:00'a kadar teslimat için

Son 801 Dakika


185 .00 TL

Lisyantus Çiçeğinin Anlamı Nedir ?

Beyaz lisyantus çiçeği masumluk, sadelik gibi anlamlar taşırken, ... Pembe rengi zerafet anlamını içermektedir. Üçüncü bir renk olarak tercih edilmekte olan mor renk ise asaleti simgelemektedir.

Lisyantus çiçeği genel olarak kesme çiçek olarak kullanılır. Görünümüyle gülü andıran bir çiçektir. Beyaz, pembe ve mor en çok kullanılan ve tercih edilen renkleridir. Buket ve aranjmanlarda kullanıldığı takdirde hoş bir hava katar.

Çiçeklerinizin rengi solmadan onları kurutmak istiyorsanız havasız olmayan, sıcak kuru, karanlık veya loş bir ortam gerekir. Eğer çiçeklerinizi nemli bir ortamda kurutmaya çalışırsanız çiçekleriniz çürüyebilir. Aynı şekilde ışıklı ortamlarda kurutulmaya çalışılan çiçekler de güzel renklerini kaybedebilir.

256 BİT GÜVENLİ SSL sertifikası ile korunan web sitemizden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Siparişler anında cep telefonlarımıza düşmektedir. Bilgileriniz asla kaydedilmez. Siparişinizi verdikten sonra whatsapp üzerinden size buketinizin fotoğrafını gönderiyoruz, onayınızı aldıktan sonra teslimata çıkarıp, teslim ettikten sonra tekrar bilgi veriyoruz.