Lilyumlar Premium - Vazoda

Ürün Kodu: 2421

Benzer Ürünler

30 Kasım
Bugün
01 Aralık
Yarın
02 Aralık
Cumartesi

Takvim


550 .00 TL

Muğla merkez çiçekçi | Muğla Lilyum Siparişi | Cam vazoda taze kokulu lilyumlar Ürün Vazo ile beraber gelmektedir.

 

LİLYUM NEDİR?

Lilyum, zambakgiller familyasının (Liliaceae), Lilium cinsine ait olan bir çiçektir. Lilyum’u ‘Zambak’ olarak isimlendirenlerde vardır. Kokusu öyle muhteşemdir ki, örneğin ofise veya eve hediye olarak aldınız, burnunuza aralıklarla sürekli o hoş kokusu gelecek ve odayı saracak. Lilyum hastaları bunu iyi bilir :)

 

LİLYUM ANLAMI

Beyaz lilyum saf ve temiz duygular, pembe renk şefkat, sarı lilyum güven turuncu lilyum ise “benim için özelsin” anlamı  taşır.

256 Bit SSL Sertifikası ile Korunan Web sitemizden Güvenli bir şekilde kredi kartı ile online ödeme yapabilir ya da 

0532 440 77 61  


Numaralı hattımızdan beğendiğiniz ürünün fotoğrafını göndererek whatsapptan sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz fotoğrafta nasıl görünüyorsa gerçekte de o şekilde gitmektedir. Zaten göndermeden önce varsa notunuzla beraber son halinin fotoğrafını çekerek size atıyoruz ve onay aldıktan sonra siparişi yola çıkartıyoruz. Mecbur kalmadıkça (verilen adreste olmama vb durumlar hariç) Alıcıyı asla aramayız, aradığımız durumlarda da size çiçek var diyip süprizi bozmayız :) kargonuz vardı evde bulamadık şeklinde irtibar kurarız. Web sitemizde olmayan çiçekleri ve günlük orkide, taze aranjman, buket gibi paylaşımlarımızı görmek için instagram sayfamızı takip ediniz lütfen: muglabegencicek